Nitko nije toliko elegantan kao Bojana Gregorić Vejzović. Slavna hrvatska glumica bila je na Pelješcu gdje je spajala ugodno s korisnim.
Sada je najavila na Instagramu – od sada samo uživanje!
Za ljetni odmor odabrala je Pelješac, vidi se da je sretna i zadovoljna, a glumica uvijek izgleda besprijekorno.
“Pronaći mjesto u koje se voliš vraćati“, napisala je uz fotku na kojoj ju vidimo kako se izležava u moru u sivom bodiju koji je istaknuo njezinu fit figuru.
Također je pozirala u predivnoj bijeloj haljini sjedeći na molu, a u opisu objave je napisala: “Od sada pa nadalje“.
Nastavite čitati nakon oglasa
Fanovi su bili oduševljeni njezinim izgledom.
“Kao grčka boginja sunca”, “Ljepota”, “Stvarno si POSEBNA”, “Prelijepa dama…”, “Posebna žena”, “Ko vino”, pisali su.
Nastavite čitati nakon oglasa